#Тема дня

Сни - ДОРОШ (офіційне відео та текст пісні)
Слова: Володимир Дорош, Ірина Білик, Людмила Грицаєнко, музика: Олександр Чукаленко

#Наша сімка

Cімка нових комозицій

* * *

#Композиція

Сни - ДОРОШ (офіційне відео та текст пісні)

Загальна оцінка (рейтинг композиції)rat50 загальна оцінка: rat50

Виконавець: ДОРОШ

Слова: Володимир Дорош, Ірина Білик, Людмила Грицаєнко

Музика: Олександр Чукаленко

У мільйонів українців такі сни і такі мрії

Коли ми прокидаємося вранці, для нас надзвичайно важлива Перемога, для нас надзвичайно важливо відстояти територіальну цілісність і зберегти державу. А для мене особисто ще саме головне - зберегти націю.

Я роблю все, що можу і надіюсь, що ми обов'язково будемо жити у своїй державі. Я надіюсь ми обов'язково перебудуємо її повністю. Тому що коли закінчиться війна у нас ще буде величезна праця і робота - це боротьба за незалежність нашої держави, тому що на сьогоднішній день все-таки ми залежні від зовнішніх факторів, як ви бачите, від наших друзів в лапках.

Ніхто у світі не збагне ніколи та не зрозуміє, як міг так народ, особливо на початку війни, практично утримувати збройні сили, утримувати все без виключення за рахунок волонтерів. Це недопрацювання держави, але з державою і з державним управлінням будемо розбиратися потім після війни.

А на сьогоднішній день ми - героїчний народ. Я думаю, не один народ в Європі, у світі не вистояв проти такої навали. За 56 років життя для мене це не просто відкриття власного народу по-новому, я порівнюю це з якимось чудом. Мене люди ці дивують до глибини душі. І тому я навіть на хвилину не думав, щоби поїхати звідси. Я буду жити тут. А буде як буде.

Допомагає мені жити одне єдине - віра в завтрашній день, віра в наше майбутнє. Але я хочу повторити, що ця віра повинна бути не мертва і не сліпа. В нас, в кінці кінців, є історична можливість перебудувати державу повністю, з точки зору методології. Ми маємо і зобов'язані перебудувати державу повністю, тому що те, що ми побачили, те, що нам реально показала й викрила ця жорстока війна - я вражений!.. Але я не складаю руки. Ми мусимо робити те що можемо, а буде як буде.

Ми переживемо і зустрінемо всі проблеми, все горе, все лихо разом з нашою державою, разом з нашим народом. Я вважаю, що це повинен зробити кожен свідомий українець. Така моя позиція і я дуже дякую, що така позиція у всіх у моїй сім'ї, у моїх друзів і у моїх близьких. Я дуже дякую долі, що я оточив себе правильними людьми.

Володимир Дорош, Телепрем'єра - відеокліпу "Сни"

Сни

<1:>

Я вірю в сни в яких нема війни,
Без спогадів, без кровотеч і болю.
І без бентів, що кольору стіни,
Що посолила гірко зла недоля.

І без бентів, що кольору стіни,
Що посолила гірко зла недоля.

<приспів:>

Сни в яких немає зла,
Сни де сонце сушить роси,
Де батько сина обійма,
А мама заплітає донці коси.

Де батько сина обійма,
А мама заплітає донці коси.

<2:>

Я вірю в ніч де ми з тобою вдвох
Обіймами, цілунками сповиті.
І нам шепоче неймовірний бог -
Найщасливіші ви у цьому світі.

І нам шепоче неймовірний бог -
Найщасливіші ви у цьому світі.

<приспів (x2).>

* * *